TikTok Video İndirme Nasıl Yapılır?

1 41

Dünya üzerinde milyarlarca kullanıcısı olan ve sürekli yeni kullanıcılar kazanmaya devam eden TikTok, kendi fenomenlerini bile ortaya çıkarmış durumdadır. TikTok’ta izleyip hoşunuza giden bir video olduğunda bunu indirmek isteyenler de olacaktır. Videoyu indirmek çok basit lakin “filigran” adını verdiğimiz Tiktok simgesi ve kullanıcı isimleri ortaya çıkıyor. Hem filigranlı hem filigransız TikTok’da video nasıl indirilir? Hadi geçelim içeriğimize.

TikTok Video İndirme Nasıl Yapılır?

TikTok kullanıcısı, bir video yayınladığında o videonun indirilmesini isteyip istemediğini seçebilmektedir. Şayet izin verdi diyelim. İndirmek istediğiniz TikTok videosunu izlerken sağ tarafta “Paylaş” butonunu göreceksiniz. O butona tıkladığınızda “Videoyu Kaydet” seçeneği ile TikTok videonuzu indirebilirsiniz.

Bu indirme şekli filigranlıydı. Şimdi de videoyu paylaşan kullanıcı videonun indirmesini izin vermese bile TikTok’ta video nasıl indirilir ondan bahsedelim. Aynı zamanda bu şekilde filigransız da indirmiş olacaksınız.

TikTok Filigransız Video İndirme (Programsız)

İnternette bu konuda hizmet veren birçok web site bulunmaktadır. Fakat biz en meşhur olanını sizlere önereceğiz.

  1. Buraya tıklayarak TikTok videosu indireceğimiz siteye gidelim.

tiktok-videosu-indirme-1

  1. Bilgisayardan indirmek isteyenler, açtığımız TikTok videosunun sağında “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine tıklamalılar. Ona tıklayıp bağlantıyı kopyalıyoruz. Mobilden yapacaklar için ise videonun üzerinde yer alan “Paylaş” butonuna tıklayıp “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine tıklıyoruz.
  2. Kopyaladığınız bağlantıyı verdiğimiz siteye yapıştırıyoruz.
  3. İndir’e tıkladığınızda “Your Video is Converting” yazısını görüp birkaç saniye beklediğinizde videonuz hazır hale gelecektir.

tiktok-videosu-indirme-2

 

Ayrıca video indirmek için piyasada daha birçok hazır uygulama ve site mevcuttur. Biz sizler için en kolay indirme yöntemlerinden bahsettik. Kolay gelmesi temennisiyle…

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. merve parlar diyor

    sayenizde artık tiktok videolarını indirebiliyorum. Tiktok video indirme adı altında çok sayıda spam reklamdan bıkmıştım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.