Mobilden Bağımsız WhatsApp Web Geliyor!

0 26

WhatsApp, günlük yaşantımızda en çok kullandığımız mesajlaşma uygulaması olma özelliğini taşıyor. Bilgisayardan WhatsApp’a girmek isteyenler WhatsApp Web sitesini kullanmaktadır. Fakat WhatsApp Web’e çok yakında mobilden QR kod okutmadan da girilebilecek. İşte ayrıntılar…

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’tan gelen son açıklamaya göre artık mobil üzerinden WhatsApp Web’e bağlanma durumu ortadan kalkacak. Yeni gelen sürümle WhatsApp Web’in artık bilgisayar uygulaması olacak.

Yeni WhatsApp Web Güncellemesi Yolda

Birçok mesajlaşma uygulamasının (Telegram, Signal vs) masaüstünden rahatlıkla erişilebilir olmasından dolayı rakiplerinden geri kalmak istemeyen WhatsApp, yeni özelliğini hayata geçirip kullanıcılara daha rahat mesajlaşma özelliği sunacak. Bu sayede telefonunuza ve telefonunuzdaki internete gerek kalmadan WhatsApp Web’e bağlanabileceksiniz. Şimdilik net tarih henüz belli değil. Önümüzdeki günlerde açıklama yapılması bekleniyor. Konuda bahsi açılmışken İnternetsiz WhatsApp nasıl kullanılır? isimli yazımıza linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorumumuzu soracak olursanız çok ama çok gerekli bir özellikti. Umarız kısa zamanda güncellemeyi getirirler. Siz ne düşünüyorsunuz? konu altından yorumlarınızı bekliyoruz.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.