Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

0 23

En popüler sosyal medya uygulamalarından olan Instagram’ın genel içeriği fotoğraf olsa da videolar da ön plana çıkmaktadır. Ama ne yazik ki Instagram bize video indirme imkanı sunmamaktadır. İzlediğiniz videoyu başka platformlarda paylaşmak veya telefonunuzda saklamak istiyorsanız size birkaç tane en iyi ve en güvenli Instagram video indirme yöntemlerini paylaşacağız.

1. Hem Bilgisayar Hem Telefonla Instagram’dan Video İndir

Bu hem kolay hem de bilgisayar ve mobilde geçerli bir yöntemdir. Sadece bir tarayıcı kullanarak hem bilgisayardan hem de telefonunuzdan kolay şekilde Instagram’dan video indirme işlemi yapabilirsiniz.

instagram-video-indirme-yontemleri-1

Yapmanız gereken https://tr.savefrom.net/download-from-instagram buradaki adrese gidip indireceğiniz videonun bağlantı linkini kopyalamanız. Ardından “İndir” tuşuna basarak saniyeler içinde videonuz hazır hale gelecektir. Bu yöntemi hem bilgisayardan hem de telefonla rahatlıkla yapabilirsiniz. En kullanışlı yöntemdir.

2. Android Uygulama İle Instagram’dan Video İndirme

Bu anlatacağımız yöntem sadece Android işletim sistemli telefonlarda geçerlidir. Birazdan iOS işletim sistemli Apple için Instagram’dan video nasıl indirilir? onu da paylaşacağız.

instagram-video-indirme-yontemleri-2

Android işletim sistemine sahip telefon kullanıcıları Google Play Store’den aşağıdaki uygulamayı indirip telefonlarına kurduktan sonra kolay bir şekilde izledikleri videoları indirebilirler.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mk7app.instasaver

3. iOS (iPhone) İle Instagram’dan Video İndirme

iOS işletim sistemine sahip telefon kullanıyorsanız aynı Android mantığında olduğu gibi yine mağazamıza girip üçüncü parti uygulamamızı indirmemiz gerekiyor. IPhone ile Instagram’dan video indirmek için önerebileceğimiz en iyi program “Document” dir. Document uygulaması aslında Instagram’dan video indirmek amacıyla programlanmamıştır. Hemen hemen web dünyasında istediğiniz her dökümanı, fotoğrafı ve videoyu indirme imkanı sunmaktadır.

Bu yazıyı da beğenebilirsiniz >>  Instagram Profilime Bakanları Nasıl Görebilirim?

Instagram’dan “Document” aracılığıyla video indirirken aslında yine Savefrom.net adresinden indirmiş olacaksınız. Uygulama linki aşağıdadır.

instagram-video-indirme-yöntemleri-3

https://apps.apple.com/us/app/documents-by-readdle/id364901807

Uygulamayı indirip telefonunuza kurduktan sonra Instagram’da video linkini kopyalayıp “Document” aracılığıyla Savefrom.net sitesine girin. Bağlantıyı yapıştırıp “indir” sekmesine tıkladığınızda Iphone ile Instagram’dan video indirmiş olacaksınız.

Sizlere hem bilgisayardan hem de Android-iOS işletim sistemli telefonlarınızdan Instagram’dan en iyi video indirme yöntemlerini sıraladık. Burada olmayıp kullandığınız başka kullanışlı yöntemler varsa hemen yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.