Instagram Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram'dan Nasıl Fotoğraf İndirilir?

0 24

Bir çok insan gününün önemli bir kısmını sosyal medyada geçirmektedir. Bilhassa Instagram fotoğraf paylaşımı amaçlı kurulan sosyal medya platformu olmasına rağmen beğendiğimiz fotoğrafları ne yazık ki Twitter ve Facebook’daki gibi indiremiyoruz. Gelecek bir zamanda böyle bir özellik gelir mi henüz bilinmiyor.

Instagram’dan fotoğraf indirmek için bazı insanlar ekran görüntüsü alma yöntemi ile fotoğrafı indiriyor. Fakat pek sağlıklı yöntem olduğu söylenemez. Çünkü fotoğrafın orjinal çözünürlüğünden daha kötü çözünürlükte kaydetmiş oluyorsunuz. Instagram ile ilgili daha önceki yazılarımızda Instagram’dan Video Nasıl İndirilir? detaylı anlatmıştık. Bu yazımızda da Instagram’dan fotoğraf indirme nasıl yapılır? bunu göreceğiz. Bahsedeceğimiz yöntemler ile bilgisayar ve telefonda hiç zorlanmadan fotoğraf indirebileceksiniz. Instagram’dan fotoğraf indirmeye dair birçok servis bulunmaktadır. Biz yine sizler için en iyilerini derledik. O halde başlayalım.

SaveFrom İle Fotoğraf ve Video İndir

instagram-foto-video-indir-savefrom

Daha önce “Instagram’dan video indirme” adlı konumuzda SaveFrom ile nasıl video indireceğinizden bahsetmiştik. SaveFrom aynı zamanda fotoğraf indirme imkanı da sunmaktadır.

Tek yapmanız gereken indireceğiniz fotoğrafın sağ üstünde yer alan “üç nokta” işaretine tıklayıp açılan pencerede “Bağlantıyı Kopyala” yapmanız. İşte bu kadar. Vereceğimiz Instagram fotoğraf indirme servislerinden birini seçip kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Downloadgram İle Instagram Fotoğraf İndirme

instagram-fotograf-indirme-downloadgram-1

Öncelikle buraya tıklayarak DownloadGram web sitesine gitmelisiniz. Site açıldığında yukarıda fotoğraflı arkaplanın hareketli versiyonu sizi karşılayacaktır. Instagram’dan kopyaladığınız bağlantınızı buradaki boş alana yapıştırıp “Download” linkine tıklamalısınız.

Ingramer

instagram-imgramer-ile-fotograf-indirme

Oldukça kullanışlı bir servis olan Ingramer, sadece fotoğraf değil ücretsiz olarak video, IGTV paylaşımları, Story ve video indirme ayrıcalıkları da sunmaktadır. İndirme olayının yanı sıra aynı zamanda çeşitli Instagram araçlarına da sahiptir (Instagram’da etkili satış yapma vs). Bu araçları almak için belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Siteye gitmek için buraya tıklayınız.

Bu yazıyı da beğenebilirsiniz >>  Twitter Arama Geçmişi Silme Nasıl Yapılır? (2021)

Sizlere Instagram’dan video indirmeye dair birbirinden kullanışlı ve kolay üç adet siteyi tanıttık. Kullanıp güvenli olduğunu düşündüğünüz başka uygulama veya site varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.